Projektowanie graficzne

Wieloletnie doświadczenie naszych grafików i tysiące zrealizowanych projektów gwarantują wysoki poziom prac i doskonałą jakość wydrukowanych materiałów. Pracujemy na profesjonalnych stacjach roboczych i legalnym oprogramowaniu.

Oferujemy kompleksową obsługę od pomysłu do efektu, z którego będziesz zadowolony.

Jeśli nie wiesz jaki rozmiar powinieneś wybrać służymy fachową pomocą. Zapoznamy się z Twoim materiałem i dopasujemy wymiar i rodzaj reklamy. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał, gramaturę papieru oraz zaproponujemy możliwe uszlachetnienia.

Skocz do: Co przygotować do projektu?, Obrazy z banku zdjęć Depositphotos.com

Projekty graficzne

Galeria realizacji

Prezentujemy przykładowe projekty graficzne wykonane w naszym studio, każda praca została wykonana indywidualnie, zgodnie z zaleceniami klienta.


Wyceń projekt ulotki plakatu LOGO wizytówki reklamy banera teczki już teraz!

Wypełnij poniższy formularz. Opisz jak najwięcej szczegółów.


Co przygotować do projektu?

Żeby rozpocząć pracę nad projektem, musimy otrzymać od Ciebie komplet materiałów:

  1. wektorowe logo firmy,
  2. treści w pliku tekstowym,
  3. zdjęcia odpowiedniej jakości,
  4. wytyczne odnośnie układu, kolorystyki i kolejności treści.

Jeśli nie posiadasz swojego logo w formacie wektorowym to w pierwszej kolejności skontaktuj się z osobą lub firmą, które to logo zaprojektowała. Powinna je bezpłatnie udostępnić. Jeśli nie ma takiej możliwości to oferujemy usługę wektoryzacji logo. Stworzony przez nas plik pozwala na późniejsze wykorzystanie go w pełnym zakresie możliwości.

Format wektorowy ten służy do wysokiej jakości wydruków nawet na wielkoformatowych materiałach billboard, bez efektu „kwadratowych pikseli”. Wykorzystywany jest również do znakowania laserowego gadżetów czy nadruków na koszulkach firmowych, a także wycinanie naklejek o dokładnym kształcie logo.

Grafika co przygotować

Obrazy z banku zdjęć Depositphotos.com

Jeśli nie posiadasz zdjęć związanych ze swoją działalnością proponujemy skorzystanie z banku zdjęć. Jest to zbiór wysokiej jakości fotografii i ilustracji wykonanych przez profesjonalistów i udostępnianych za niewielką opłatą (licencją).

Do każdego projektu, który wykonujemy przydzielamy 2 darmowe zdjęcia lub grafiki. Każde kolejne jest dodatkowe płatne.

Wyszukiwarka na stronie www.Depositphotos.com działa również w języku polskim. Żeby wybrać zdjęcia nie musisz się rejestrować!

Żebyśmy wiedzieli które zdjęcie wybrałeś musisz nam podać jego numer (ID obrazu), który znajduje się pod zdjęciem.

Zdjęcie aparatu